
Silniki prądu przemiennego IE1
Trójfazowe asynchroniczne silniki klatkowe serii Y2 IE1{{2}
Rozmiar ramy: 63-355
Moc wyjściowa: 0,12-315 kW
Napięcie znamionowe: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Częstotliwość znamionowa: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów i dostawców silników prądu przemiennego tj. 1 w Chinach. Zapraszamy do zakupu wysokiej jakości silników prądu przemiennego,-tj.1 wyprodukowanych w Chinach, tutaj z naszej fabryki. Wszystkie produkty niestandardowe charakteryzują się wysoką jakością i niską ceną.
| Trójfazowe asynchroniczne silniki klatkowe serii Y2 IE1{{2} | |
| Rozmiar ramy | 63-355 |
| Moc wyjściowa | 0,12-315 kW |
| Napięcie znamionowe | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz, 60 Hz |
| Klasa izolacji | F lub H |
| Obowiązek | S1 |
| Klasa ochrony | Typ całkowicie zamknięty, IP54, IP55, IP56 |
| Metoda chłodzenia | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montowanie | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura otoczenia | -20 stopni -40 stopni Inną temperaturę można dostosować |
| Wysokość | Mniej niż lub równa 1000 m. Inną wysokość można dostosować |
| Cewka stojana | 100% czystej miedzi metodą impregnacji próżniowej (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), podgrzewacz jest dostępny na żądanie | |
| Cewka wirnika | Klatka dla wiewiórki- |
| Standard | IEC60034, silniki IEC |
| Efekt. Klasa | IE1 |
| Długi wał można dostosować | |
Przegląd produktu:
Trójfazowe silniki indukcyjne serii Y2, odpowiednie jako główne napędy w układach hydraulicznych lub maszynach ogólnych. Trójfazowe silniki-indukcyjne serii Y2 są produkowane zgodnie z normami ISO 9001.
Trójfazowe silniki indukcyjne-serii Y2 są zgodne z normami IEC, a także spełniają, a nawet przekraczają minimalne parametry energetyczne normy AS/NZS 1359.5:2004
Trójfazowe silniki indukcyjne serii Y2- oferują wysoką wydajność, niski poziom hałasu, niskie wibracje i wysoki znamionowy moment obrotowy.
W celu uzyskania dalszych danych technicznych i wymiarów silników prosimy o kontakt



Popularne Tagi: ie1 silniki prądu przemiennego, Chiny ie1 silniki prądu przemiennego producenci, dostawcy, fabryka, Silnik przeciwwybuchowy, Silniki prądu przemiennego energooszczędne IE4, Silniki do dźwigów i zastosowań metalurgicznych, Silniki wibracyjne, Trójfazowe silniki morskie serii YH, YGFFB265-TH
Wyślij zapytanie











