
Silniki prądu przemiennego serii YG do walców stołowych
Silnik prądu przemiennego serii YG do walca stołowego
Rozmiar ramy: 112-225
Moc wyjściowa: 0,3-15 kW
Napięcie znamionowe: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Częstotliwość znamionowa: 50 Hz, 60 Hz
Klasa izolacji: F lub H
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów i dostawców silników prądu przemiennego serii yg do walców stołowych w Chinach. Zapraszamy do zakupu wysokiej jakości silników prądu przemiennego-serii yg do rolek stołowych wyprodukowanych w Chinach tutaj, z naszej fabryki. Wszystkie produkty niestandardowe charakteryzują się wysoką jakością i niską ceną.
|
Silnik prądu przemiennego serii YG do walca stołowego |
|
| Rozmiar ramy | 112-225 |
| Moc wyjściowa | 0,3-15 kW |
| Napięcie znamionowe | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz, 60 Hz |
| Klasa izolacji | F lub H |
| Obowiązek | S5-40%, obciążenie falownika, obciążenie VFD można dostosować |
| Klasa ochrony | Typ całkowicie zamknięty, IP55, IP65 |
| Metoda chłodzenia | IC410, inną metodę chłodzenia można dostosować |
| Montowanie | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura otoczenia | -20 stopni -50 stopni, inną temperaturę można dostosować |
| Wysokość | Mniej niż lub równa 1000 m. Inną wysokość można dostosować |
| Cewka stojana | 100% czystej miedzi metodą impregnacji próżniowej (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), podgrzewacz jest dostępny na żądanie | |
| Cewka wirnika | Klatka dla wiewiórki- |
| Standard | IEC60034, silniki IEC |
| Liczba biegunów | 4-20P |
| Długi wał można dostosować | |
Przegląd produktu:
- Silniki trójfazowe-serii YG do samotoków to nowa generacja oparta na silnikach serii JG2. Ich wszechstronne działanie jest porównywalne z podobnymi produktami sprzedawanymi na całym świecie. Mają następujące cechy:
- Wymiary montażowe silników serii YG są zgodne z normą IEC. Stopień ochrony obudowy to IP54. Typ chłodzenia to IC410. Napięcie znamionowe to 380 V. Częstotliwość znamionowa to 50 Hz. Skrzynka zaciskowa znajduje się po lewej stronie silników, patrząc od przedłużenia wału. Silniki posiadają pojemną i całkowicie-uszczelnioną skrzynkę zaciskową z 6 zaciskami i przyłączem uziemiającym.
- Silniki serii YG można sklasyfikować jako typu YGa i typu YGb według zastosowania końcowego. Silniki YGa charakteryzują się wysokim momentem blokującym, niskim prądem blokującym, wysoką stałą dynamiczną, miękką charakterystyką mechaniczną itp. i są zdolne do częstego rozruchu, hamowania i pracy nawrotnej. Silniki stosowane są głównie do napędzania rolek stołów roboczych w przemyśle metalurgicznym i podobnych warunkach pracy. Silniki YGb charakteryzują się dużą mocą, wysoką wydajnością, szerokim zakresem prędkości obrotowej, twardą charakterystyką mechaniczną itp. Silniki są używane głównie do napędzania rolek stołów przenośnikowych w przemyśle metalurgicznym i podobnych warunkach pracy.
- Silniki YGa mają klasę izolacji H., a ich znamionowy typ pracy to S5, który jest wybierany na podstawie momentu blokującego i stałej dynamicznej z współpracującym cyklem pracy. FC reprezentuje cykl pracy, a FC wynosi 15%, 25%, 40% lub 60%. Moc silników YGa podana w tabeli danych technicznych została obliczona w warunkach pracy ciągłej i wyłącznie w celach informacyjnych.
- Silniki YGb mają klasę izolacji F, a znamionowy typ pracy to S1, który jest wybierany pod warunkiem mocy pracy ciągłej.
- Silniki serii YG można regulować za pomocą falownika. Silniki YGa można regulować w zakresie od 20 do 80 Hz, a silniki YGb można regulować w zakresie od 5 do 80 Hz. Jeżeli potrzebne są inne dane, różniące się od tabeli danych technicznych, prosimy o kontakt z naszym działem technicznym.
W celu uzyskania dalszych danych technicznych i wymiarów silników prosimy o kontakt


Popularne Tagi: Silniki prądu przemiennego serii yg do rolek stołowych, Chiny Silniki prądu przemiennego serii yg dla producentów rolek stołowych, dostawców, fabryka, Silnik przeciwwybuchowy, Silniki walcowane na gorąco, Silniki prądu przemiennego IE1, Silniki rolek stołowych, Silniki indukcyjne trójfazowe przeciwwybuchowe serii YBX3, Silniki prądu przemiennego serii YG do rolek stołowych
Wyślij zapytanie










