
Silniki indukcyjne IE4
Energooszczędne silniki elektryczne serii YE4 IE4 Super Premium
Rozmiar ramy: 80-400
Moc wyjściowa: 0,75-500 kW
Napięcie znamionowe: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Częstotliwość znamionowa: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów i dostawców silników indukcyjnych ie4 w Chinach. Zapraszamy do zakupu wysokiej jakości-silników indukcyjnych ie4 wyprodukowanych w Chinach, tutaj, z naszej fabryki. Wszystkie produkty niestandardowe charakteryzują się wysoką jakością i niską ceną.
|
Energooszczędne silniki elektryczne serii YE4 IE4 Super Premium |
|
| Rozmiar ramy | 80-400 |
| Moc wyjściowa | 0,75-500 kW |
| Napięcie znamionowe | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz, 60 Hz |
| Klasa izolacji | F lub H |
| Obowiązek | S1 |
| Klasa ochrony | Typ całkowicie zamknięty, IP55, IP56 |
| Metoda chłodzenia | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montowanie | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura otoczenia | -20 stopni -40 stopni Inną temperaturę można dostosować |
| Wysokość | Mniej niż lub równa 1000 m. Inną wysokość można dostosować |
| Cewka stojana | 100% czystej miedzi metodą impregnacji próżniowej (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), podgrzewacz jest dostępny na żądanie | |
| Cewka wirnika | Klatka dla wiewiórki- |
| Standard | IEC60034, silniki IEC |
| Efekt. Klasa | Wydajność IE4 Super Premium |
| Długi wał można dostosować | |
Przegląd produktu:
Trój-asynchroniczny silnik prądu przemiennego (IE4) serii YE4 jest zgodny ze standardem Super Premium Efficiency (IE4) określonym w przepisach GB 18613-2012 „Granica efektywności energetycznej i ocena efektywności energetycznej małych i średnich-trójfazowych silników asynchronicznych-”.
Silnik ten wykorzystuje najwyższej jakości surowce i został zoptymalizowany pod kątem konstrukcji. Dzięki temu wykazuje wyższą skuteczność. Silniki serii YE4
W celu uzyskania dalszych danych technicznych i wymiarów silników prosimy o kontakt



Popularne Tagi: silniki indukcyjne ie4, Chiny producenci, dostawcy, fabryki silników indukcyjnych ie4, Silniki walcowane na gorąco, Silniki prądu przemiennego energooszczędne IE4, Silniki elektryczne pionowe z wałem drążonym serii VHS, Silniki wibracyjne, Silniki ze źródłem wibracji, Silniki prądu przemiennego pierścieniowe niskiego napięcia serii YR
Wyślij zapytanie









