
Silniki prądu stałego dużej mocy serii Z
Silniki prądu stałego dużej mocy serii Z
Rozmiar ramy: 315-1000
Moc wyjściowa: 50-5000 kW
Napięcie twornika: 220 V - 800V
Napięcie pola: 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów i dostawców silników prądu stałego dużej mocy serii Z w Chinach. Zapraszamy do zakupu wysokiej klasy silników prądu stałego serii Z o dużej mocy-, wyprodukowanych w Chinach, tutaj z naszej fabryki. Wszystkie produkty niestandardowe charakteryzują się wysoką jakością i niską ceną.
|
Silniki prądu stałego dużej mocy serii Z |
|
| Rozmiar ramy | 315-1000 |
| Moc wyjściowa | 50-5000 kW |
|
Napięcie twornika |
220 V - 800V |
|
Napięcie pola |
180 V - 400V |
| Klasa izolacji | F lub H |
| Obowiązek |
S1, inne obowiązki można dostosować |
| Klasa ochrony | IP23, IP54 |
| Metoda chłodzenia | IC06, ICW37A86W, IC17, IC37 |
| Montowanie | B3,B35,V1 |
| Temperatura otoczenia | -20 stopni -40 stopni, inną temperaturę można dostosować |
| Wysokość | Mniej niż lub równa 1000 m, inną wysokość można dostosować |
| Cewka stojana | 100% czystej miedzi metodą impregnacji próżniowej (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), podgrzewacz jest dostępny na żądanie | |
| Standard | IEC60034 |
|
Wymiary silnika można dostosować |
|
Przegląd produktu:
Ten silnik prądu stałego to silnik prądu stałego o dużej mocy. Silnik ten służy do napędzania-dużych urządzeń, takich jak walcownie stali i wytłaczarki. Jest siłą napędową wielu maszyn w hutach stali.
Ten typ silnika może być stosowany w miejscach o trudnych warunkach.
Silnik ten jest zasilany ze statycznego zasilacza prostowniczego lub zasilacza generatora prądu stałego.
Zarówno stojan, jak i twornik tego silnika są wykonane z-walcowanych na zimno arkuszy stali krzemowej, które charakteryzują się doskonałą przewodnością magnetyczną. W rezultacie silnik charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, dużą mocą i zwartą konstrukcją
W celu uzyskania dalszych danych technicznych i wymiarów silników prosimy o kontakt



Popularne Tagi: silniki prądu stałego o dużej mocy serii z, Chiny producenci, dostawcy, fabryki silników prądu stałego o dużej mocy serii z, Silnik prądu stałego do nożyc latających, Silnik prądu stałego do walcowni, Silnik prądu stałego całkowicie zamknięty, Silniki prądu stałego serii Z4, Seria ZFQZ często uruchamia i hamuje silniki prądu stałego, Silniki prądu stałego do pieców obrotowych do cementu serii ZSN4
Wyślij zapytanie











