
Silniki prądu stałego serii Z4
Silniki prądu stałego serii Z4
Rozmiar ramy: 100-450
Moc wyjściowa: 1,5-750 kW
Napięcie twornika: 160 V - 600V
Napięcie pola: 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów i dostawców silników prądu stałego serii Z4 w Chinach. Zapraszamy do zakupu wysokiej jakości-silników prądu stałego serii Z4 wyprodukowanych w Chinach, tutaj, z naszej fabryki. Wszystkie produkty niestandardowe charakteryzują się wysoką jakością i niską ceną.
|
Silniki prądu stałego serii Z4 |
|
| Rozmiar ramy | 100-450 |
| Moc wyjściowa | 1,5-750 kW |
| Napięcie twornika | 160 V - 600V |
| Napięcie pola | 180 V - 400V |
| Klasa izolacji | F lub H |
| Obowiązek | S1, inne obowiązki można dostosować |
| Klasa ochrony | IP23, IP54 |
| Metoda chłodzenia |
IC06, IC410, IC86W |
| Montowanie | B3,B35,V1 |
| Temperatura otoczenia |
-20 stopni -40 stopni, inną temperaturę można dostosować |
| Wysokość | Mniej niż lub równa 1000 m, inną wysokość można dostosować |
| Cewka stojana | 100% czystej miedzi metodą impregnacji próżniowej (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), podgrzewacz jest dostępny na żądanie | |
| Standard | IEC60034 |
|
Wymiary silnika można dostosować |
|
Przegląd produktu:
Ten silnik prądu stałego jest szeroko stosowany w różnych maszynach przekładniowych, takich jak walcarki w przemyśle metalurgicznym, maszyny do wiórowania metalu, maszyny papiernicze, wytłaczarki tworzyw sztucznych i tak dalej.
Ten silnik prądu stałego przyjmuje strukturę wielokątną, zapewniając wysokie wykorzystanie przestrzeni. Jarzmo stojana jest typu laminowanego. Nadaje się do zasilania prostowniczego i wytrzymuje prądy pulsacyjne oraz szybkie zmiany warunków prądu. Dzięki precyzyjnemu procesowi pozycjonowania naszej firmy, bieguny magnetyczne można zainstalować dokładnie, zapewniając dobrą wydajność komutacji silnika.
W celu uzyskania dalszych danych technicznych i wymiarów silników prosimy o kontakt


Popularne Tagi: silniki prądu stałego serii z4, Chiny producenci, dostawcy, fabryki silników prądu stałego serii z4, Silnik prądu stałego do kolei, Silnik prądu stałego do walcowni, Silnik prądu stałego całkowicie zamknięty, silniki prądu stałego, Silniki prądu stałego serii Z2, Silniki prądu stałego serii Z4
Wyślij zapytanie










